Współpraca

Sprzedawcy materiałów budowlanych

Rok 2018 jest rokiem bardzo pracowitym dla branży budowlanej ponieważ oprócz domów jednorodzinnych wzrosła również liczba realizowanych inwestycji przez deweloperów.

Wiele hurtowni i składów z materiałami budowlanymi boryka się z problemem dostępności niektórych towarów od producentów ponieważ Ci nie wyrabiają się z produkcją.

Firmy, które wcześniej zapewniły sobie odpowiedni zapas tych materiałów mają w swoim asortymencie produkty, których potrzebują dzisiaj Inwestorzy prywatni.
Hurtownie, te które szybko wyprzedały zapasy aby odpowiedzieć na potrzeby rynku często zaopatrują się dodatkowo u mniej popularnych producentów ale i z tymi produktami nie mają większego problemu ze zbytem.

Inwestorzy w obliczu tej sytuacji decydują się na materiały zastępcze (często nawet tańsze i lepszej jakości) albo namiętnie szukają materiału wprost zdefiniowanego w ich projekcie budowlanym.

Dzięki portalowi ZnaniBudowlani.pl sprzedawcy otrzymują zapytania od Inwestorów, którym zależy na konkretnym materiale lub na rodzaju danego materiału, dlatego jeśli Państwa Hurtownia / Skład posiada materiały, których może dzisiaj szukać Inwestor to już dziś zachęcamy aby Państwa firma otrzymywała zapytania od zainteresowanych poprzez nasz portal.

Wiele z firm chcąc zachować odpowiedni poziom sprzedaży i uniknąć regresu musi ewentualne braki towarów zastąpić inną sprzedażą, która pozwoli na wygenerowanie odpowiednich zysków i pokrycie bieżących kosztów.

Cyklika pozyskiwania klientów jest kluczowym czynnikiem prowadzącym do rozwoju i utrzymania firmy na rynku.

Poprzez współpracę z portalem ZnaniBudowlani.pl będą państwo mieli możliwość odpowiadać na szereg zapytań wysyłając swoje oferty i sprzedając bardzo szeroki asortyment swoich produktów niezbędnych do kompleksowej budowy domu.

Nasz portal jest jedynym tego typu portalem łączącym Inwestorów ze Sprzedawcami materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Inwestorzy szukają odpowiednich materiałów poprzez nasz portal skracając w ten sposób ścieżkę do sprzedawców materiałów i oszczędzając na czasie.

Otrzymuj zapytania, wyceniaj i sprzedawaj swoje wszystkie produkty już dziś razem ze ZnaniBudowlani.pl

Wypełnij formularz kontaktowy i sprawdź w jaki sposób to działa.

 

Wyślij wiadomość