Współpraca

Sprzedawcy materiałów instalacyjnych i wykończeniowych

Rok 2018 jest bardzo dobrym rokiem dla branży budowlanej. Coraz więcej osób buduje domy, ponieważ cena za m2 mieszkania w mieście znacząco poszła w górę. Wiele osób, które do tej pory decydowało się na zakup mieszkania zmieniło swoje plany na budowę domu. Widać to przede wszystkim po znaczącym wzroście wydanych zezwoleń na budowę (około 10% więcej w roku 2017 niż w 2016).

Sprzedawcy materiałów budowlanych i wykończeniowych cieszą się z trwającej koniunktury i wykorzystują zaistniałą sytuację, aby zwiększyć sprzedaż i umocnić swoją pozycję na rynku, chcąc dotrzeć do Inwestorów.

Portal ZnaniBudowlani.pl został stworzony po to, aby tą ścieżkę między Inwestorem a Sprzedawcą znacząco skrócić i zaoszczędzić czas Inwestorów, który poświęcają na znalezienie odpowiednich sprzedawców i oferowanych przez nich materiałów.

Wraz z rosnącymi wymogami nakładanymi przez UE co do zmniejszenia zapotrzebowania budynków na ciepło inwestorzy coraz częściej sięgają po nowe technologie, które pozwolą na sprostanie tym normom.

Osoby budujące swój dom są skłonne do zainwestowania większych środków w technologie, które pozwolą im na późniejsze oszczędności w eksploatacji, dlatego zauważalny jest wzrost zainteresowania pompami ciepła, fotowoltaiką, rekuperacją czy klimatyzacją.

Instalacje te wymagają specjalistycznej wiedzy i odpowiednich umiejętności, które dzisiaj są poszukiwane przez zlecających.

Serwis ZnaniBudowlani.pl pozwala inwestorom na docieranie nie tylko do firm specjalistycznych trudniących się tymi technologiami, ale również świadczących usługi sprzedaży standardowych materiałów wykończeniowych takich jak:
panele podłogowe, glazura, farby, gładzie, drzwi, okna, schody, meble na wymiar, odkurzacze centralne itp.

Będąc klientem naszego portalu mają Państwo możliwość odpowiadania na zapotrzebowanie, jakie płynie od Inwestorów. Dla przedsiębiorcy to kolejne szanse sprzedażowe.

Jeśli Państwa firma powinna znaleźć się w odbiorcach zapytań, to już dziś zapraszamy do współpracy z naszym portalem.

Wypełnij formularz kontaktowy i dowiedz się, co możesz zyskać we współpracy ze ZnaniBudowlani.pl

Wyślij wiadomość