O nas

Portal ZnaniBudowlani.pl powstał w naszych głowach i stał się odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku, które obserwowaliśmy przez lata pracując w korporacji. Na co dzień mieliśmy kontakt z małymi przedsiębiorcami i dużymi spółkami prawa handlowego z branży budowlanej. Wiedzieliśmy z jakimi problemami spotykają się każdego dnia. Pozyskanie Klientów, konkurencyjność na rynku, problemy z promowaniem swojej działalności.

Na pewnym etapie stanęliśmy po drugiej stronie, staliśmy się Klientami,  którzy zamarzyli o własnym domu, mieszkaniu i potrzebują zakupić  materiały budowlane, wykończeniowe, instalacyjne.. I pojawiły się obawy, wątpliwości, niepewność…

Od czego zacząć, gdzie szukać, jakie materiały będą potrzebne i ile, jak szacować koszty, przecież budżet jest sztywny…?

8 h w pracy, później jeżdżenie po sklepach, marketach budowlanych, niekończące się telefony, duże rozbieżności w cenach za te same  materiały. Upływający czas nie był naszym sprzymierzeńcem a do tego dodatkowe koszty, których nie planowaliśmy.

Dlatego ZnaniBudowlani.pl to innowacyjny portal ułatwiający życie wszystkim tym, którzy stoją przed wyzwaniem, jakim jest budowa domu czy remont, urządzenie mieszkania.

To odpowiedź na sumę doświadczeń naszych prywatnych a także przyjaciół i firm z branży budowlanej.

 

 MISJA I WIZJA

Poprzez portal ZnaniBudowlani.pl dajemy możliwość inwestorom w planowaniu budowy i remontu, by oszczędzić zarówno ich czas jak i pieniądze. Dzięki współpracy z inwestorami wspieramy także przedsiębiorców oferujących materiały budowlane , wykończeniowe i instalacyjne w pozyskiwaniu nowych Klientów dbając o ich rozwój i konkurencyjność w branży. Naszym celem jest ułatwienie dotarcia osobom fizycznym do przedsiębiorców i przedsiębiorcom do osób fizycznych.

 Marzenia trzeba spełniać a niektóre z nich można właściwie zaplanować, do czego zachęcamy współpracując z naszym portalem. 

               

                         Znanibudowlani.pl
                         Grupa ZB sp. z o.o.
                         ul. Mydlana 3/11
                         51-502 Wrocław
                         tel 71 300 14 84
                         tel 71 300 14 85
                         e-mail: info@znanibudowlani.pl