Dlaczego warto?

 

Każdy, kto cieszy się nowym domem, mieszkaniem wie, że od marzeń do realizacji pełnej inwestycji jest długa droga.
Zakładany początkowo budżet na inwestycję ewaluuje i w największej mierze jest uzależniony od stale rosnących cen materiałów budowlanych oraz wykończeniowych.

Wybudowanie domu dzisiaj to koszt rzędu 3450 zł za m2 wobec 2950 zł około dwóch lat temu!
Rosnące ceny oraz częsty brak konkretnych materiałów w hurtowniach / na składach powoduje, że inwestorzy decydują się na zakup tego, co jest w chwili obecnej dostępne bądź kupują w zawyżonych cenach.

Dzięki założeniu bezpłatnego konta na portalu ZnaniBudowlani.pl wystarczy chwila, by wyszukać sprzedawców materiałów budowlanych, którzy przedstawią swoje propozycje cenowe za niezbędne do budowy i wykończenia materiały.

Dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi, otrzymasz szereg wycen oraz w łatwy sposób dowiesz się, gdzie i w jakich cenach dostępne są materiały, których na dzień dzisiejszy może brakować w lokalnej hurtowni / składzie.

Wycenianie przez www.znanibudowlani.pl to najprostszy i najszybszy sposób abyś zmieścił się w zaplanowanym przez siebie budżecie a nawet dokonał znaczących oszczędności!

 

 Dlatego:

- Jeśli sam szukasz najlepszych propozycji, to wzmocnij swoje działania poprzez pozyskanie dodatkowych ofert za naszym pośrednictwem

- Jeśli wykonawca organizuje Ci materiały w „bardzo dobrych – swoich cenach” – zweryfikuj je z ofertami jakie sam otrzymasz – to nic nie kosztuje.
Pamiętaj, wykonawca zarabia na pracach, które dla Ciebie realizuje, ale również niejednokrotnie na materiałach, jakie za jego pośrednictwem kupujesz…

- Jeśli kupujesz u lokalnego sprzedawcy, sprawdź co mogą zaoferować inni sprzedawcy.

Wyszukaj odpowiednie materiały w wyszukiwarce lub dodaj zestawienie (możliwość umieszczania załącznika) albo opisz czego potrzebujesz i wyślij zapytanie.

Oferty, które otrzymasz są niezobowiązujące. To od Ciebie zależy, gdzie finalnie dokonasz zakupu.

 To Twoja inwestycja i Twoje zasady - wybieraj najlepsze dla siebie oferty!

Zarejestruj się, i sprawdź sam (konto inwestora jest i zawsze będzie bezpłatne).